0
Košík je prázdný

Ubiquiti UACC-AOC-SFP28-5M, AOC kabel, 25 Gbps, 5m

 
Kód

10170675

Part No.

UACC-AOC-SFP28-5M

Dostupnost
Vaše cena bez DPH
1 732 Kč
Recyklační poplatek
1.70 Kč , DPH:  21%  (Síťové aktivní i pasivní prvky všechny routery, ro)
Vaše cena  s RP*
1 734 Kč
DPH
21%
Vaše cena s DPH
2 098 Kč
Záruka
24 měsíců
Objednat

    Popis produktu

    Popis produktu:

    Aktivní optický kabel typu Multi Mode slouží pro přímé propojení dvou SFP28 portů s linkovou rychlostí 25 Gbps. Tento ultratenký (3mm) optický kabel má délku 5 m ale je k dispozici i v dalších variantách. Kabel je ideální pro vytváření spojení mezi switchy či routery, které poskytují rychlost 25 Gbps.

    Přílohy

    Přílohy:

    Produkt manažer:

    Radomír Synek,  +420 777 103 488,  radek@axilogi.com

    Optika

    Typ vlákna Multi Mode
    Průměr jádra [µm] 50/125 (OM4)
    Formát SFP28
    Přenosová rychlost 25 Gbps
    Vlnová délka - Tx/Rx [nm] 850
    Typ AOC/DAC kabelu Aktivní

    Fyzické charakteristiky

    Délka [m] 5
    Průměr kabelu [mm] 3
    Provozní teplota [°C] 0 až 70

    Poslat info

    Dotaz k tomuto produktu

    Váš e-mail
    Dotaz
    Stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA

    Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?

    Váš e-mail
    Cena bez DPH
    Cena s DPH
    WWW
    Komentář
    Mám o tento produkt zájem
    Stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA

    Zaslat informaci o produktu známému

    Váš e-mail
    Zaslat na e-mail
    Komentář
    Stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA

    Nalezli jste chybu?

    Popis závady
    Váš e-mail
    Stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA