0
Košík je prázdný

DAC a AOC kabely

DAC a AOC kabely

Cena

Filtr skladu

Sklad

Status

Parametrický filtr

Podrobné vyhledávání

35 produktů
 
 

Nové DAC kabely od MikroTiku podporující nejen SFP/SFP+ (1G/10G) ale také standard SFP28 (25G)! S novými kabely získáte větší rychlost za stejnou cenu pomalejších DAC kabelů. Jedná se o vysoce nákladově

XS+DA0001
531 Kč 

bez DPH

642 Kč 

s DPH

DAC pasivní kabel se SFP+ konektory, poskytuje rychlé a cenově efektivní propojení dvou síťových aktivních prvků, jako jsou switch nebo router, s rychlostí 1 G nebo 10 Gbps . Kvalitní twinax DAC kabel s

S+DAC-05
169 Kč 

bez DPH

205 Kč 

s DPH

SFP28 pasivní DAC kabel značky Conexpro představuje efektivní a cenově dostupné řešení pro jednoduché propojení síťových aktivních prvků, jako jsou switch nebo router, při rychlostech 1/10/25 Gbps , bez

XS-DAC-2
379 Kč 

bez DPH

459 Kč 

s DPH

DAC pasivní kabel se SFP+ konektory, poskytuje rychlé a cenově efektivní propojení dvou síťových aktivních prvků, jako jsou switch nebo router, s rychlostí 1 G nebo 10 Gbps . Kvalitní twinax DAC kabel s

S+DAC-1
190 Kč 

bez DPH

230 Kč 

s DPH

DAC pasivní kabel se SFP+ konektory, poskytuje rychlé a cenově efektivní propojení dvou síťových aktivních prvků, jako jsou switch nebo router, s rychlostí 1 G nebo 10 Gbps . Kvalitní twinax DAC kabel s

S+DAC-2
211 Kč 

bez DPH

255 Kč 

s DPH

S+AO0005 je 5 metrový aktivní optický kabel. Je to vysoce efektivní cesta pro spojení dvou zařízení vybavených SFP/SFP+ porty na krátkou vzdálenost uvnitř datového rozvaděče nebo např. mezi sousedními

S+AO0005
927 Kč 

bez DPH

1 121 Kč 

s DPH

SFP28 pasivní DAC kabel značky Conexpro představuje efektivní a cenově dostupné řešení pro jednoduché propojení síťových aktivních prvků, jako jsou switch nebo router, při rychlostech 1/10/25 Gbps , bez

XS-DAC-3
505 Kč 

bez DPH

611 Kč 

s DPH

DAC pasivní kabel se SFP+ konektory, poskytuje rychlé a cenově efektivní propojení dvou síťových aktivních prvků, jako jsou switch nebo router, s rychlostí 1 G nebo 10 Gbps . Kvalitní twinax DAC kabel s

S+DAC-3
232 Kč 

bez DPH

281 Kč 

s DPH

DAC pasivní kabel se SFP+ konektory, poskytuje rychlé a cenově efektivní propojení dvou síťových aktivních prvků, jako jsou switch nebo router, s rychlostí 1 G nebo 10 Gbps . Kvalitní twinax DAC kabel s

S+DAC-5
337 Kč 

bez DPH

408 Kč 

s DPH

Nové DAC kabely od MikroTiku podporující nejen SFP/SFP+ (1G/10G) ale také standard SFP28 (25G)! S novými kabely získáte větší rychlost za stejnou cenu pomalejších DAC kabelů. Jedná se o vysoce nákladově

XS+DA0003
716 Kč 

bez DPH

866 Kč 

s DPH

Aktivní optický kabel typu Multi Mode slouží pro přímé propojení dvou SFP28 portů s linkovou rychlostí 25 Gbps . Tento ultratenký (3 mm) optický kabel má délku 10 m ,ale je k dispozici i v dalších variantách.

UACC-AOC-SFP28-10M
2 001 Kč 

bez DPH

2 421 Kč 

s DPH

Díky pasivnímu metrovému twinaxiálnímu kabelu s dvěma konektory SFP+ na každé straně je TL-SM5220-3M vhodný pro krátké vzdálenosti a nabízí cenově dostupný způsob 10Gbps propojení aktivních prvků v racku nebo

SM5220-3M
795 Kč 

bez DPH

962 Kč 

s DPH

Díky pasivnímu metrovému twinaxiálnímu kabelu s dvěma konektory SFP+ na každé straně je TL-SM5220-1M vhodný pro krátké vzdálenosti a nabízí cenově dostupný způsob 10Gbps propojení aktivních prvků v racku nebo

SM5220-1M
691 Kč 

bez DPH

836 Kč 

s DPH

Aktivní optický kabel typu Multi Mode slouží pro přímé propojení dvou SFP28 portů s linkovou rychlostí 25 Gbps . Tento ultratenký (3 mm) optický kabel má délku 20 m , ale je k dispozici i v dalších

UACC-AOC-SFP28-20M
2 236 Kč 

bez DPH

2 705 Kč 

s DPH

Aktivní optický kabel typu Multi Mode slouží pro přímé propojení dvou SFP28 portů s linkovou rychlostí 25 Gbps . Tento ultratenký (3 mm) optický kabel má délku 30 m , ale je k dispozici i v dalších

UACC-AOC-SFP28-30M
2 472 Kč 

bez DPH

2 991 Kč 

s DPH

Aktivní optický kabel typu Multi Mode slouží pro přímé propojení dvou SFP+ portů s linkovou rychlostí 10 Gbps . Tento ultratenký (3 mm) optický kabel má délku 5 m , ale je k dispozici i v dalších variantách.

UACC-AOC-SFP10-5M
914 Kč 

bez DPH

1 106 Kč 

s DPH

Aktivní optický kabel typu Multi Mode slouží pro přímé propojení dvou SFP+ portů s linkovou rychlostí 10 Gbps . Tento ultratenký (3 mm) optický kabel má délku 10 m , ale je k dispozici i v dalších variantách.

UACC-AOC-SFP10-10M
1 061 Kč 

bez DPH

1 283 Kč 

s DPH

Aktivní optický kabel typu Multi Mode slouží pro přímé propojení dvou SFP+ portů s linkovou rychlostí 10 Gbps . Tento ultratenký (3 mm) optický kabel má délku 20 m , ale je k dispozici i v dalších variantách.

UACC-AOC-SFP10-20M
1 296 Kč 

bez DPH

1 568 Kč 

s DPH

Aktivní optický kabel typu Multi Mode slouží pro přímé propojení dvou SFP+ portů s linkovou rychlostí 10 Gbps . Tento ultratenký (3 mm) optický kabel má délku 30 m , ale je k dispozici i v dalších variantách.

UACC-AOC-SFP10-30M
1 531 Kč 

bez DPH

1 852 Kč 

s DPH

Propojte libovolné dvě zařízení MikroTik s QSFP28 porty (CCR2216 & CRS504) se 100 Gigabitovým linkem bez jakýchkoliv problémů - tento pasivní kabel má na obou koncích integrované moduly typu QSFP28 . Stačí

XQ+DA0001
716 Kč 

bez DPH

866 Kč 

s DPH

Propojte libovolné dvě zařízení MikroTik s QSFP28 porty (CCR2216 & CRS504) se 100 Gigabitovým linkem bez jakýchkoliv problémů - tento pasivní kabel má na obou koncích integrované moduly typu QSFP28 . Stačí

XQ+DA0003
1 059 Kč 

bez DPH

1 281 Kč 

s DPH

XQ+BC0003-XS+ je break-out kabel z QSFP28 na 4x SFP28 . Tento přírůstek do 100 Gigabitové produktové řady MikroTiku vám umožňuje připojit na jedné straně 100 Gigabit a na straně druhé až 4 zařízení a to

XQ+BC0003-XS+
1 456 Kč 

bez DPH

1 761 Kč 

s DPH

UDC-1 je propojovací kabel 1 m dlouhý, sloužící k propojení dvou SFP/SFP+ zařízení na kratší vzdálenosti. Nízká cena, spotřeba a latence pro 10-Gigabit Ethernet případně Fiber Channel. Propojovací SFP/SFP+

UDC-1
414 Kč 

bez DPH

501 Kč 

s DPH

UDC-2 je propojovací kabel 2 m dlouhý, sloužící k propojení dvou SFP/SFP+ zařízení na kratší vzdálenosti. Nízká cena, spotřeba a latence pro 10-Gigabit Ethernet případně Fiber Channel. Propojovací SFP/SFP+

UDC-2
517 Kč 

bez DPH

625 Kč 

s DPH

UDC-3 je propojovací kabel 3 m dlouhý, sloužící k propojení dvou SFP/SFP+ zařízení na kratší vzdálenosti. Nízká cena, spotřeba a latence pro 10-Gigabit Ethernet případně Fiber Channel. Propojovací SFP/SFP+

UDC-3
620 Kč 

bez DPH

750 Kč 

s DPH

UC-DAC-SFP+ je pasivní propojovací DAC kabel 0,5 m dlouhý, sloužící k propojení dvou SFP/SFP+ zařízení s maximální propustností 10 Gbps. Kabel je vyroben v bílé barvě s průměrem puhých 4,2 mm a vodiče uvnitř

UC-DAC-SFP+
355 Kč 

bez DPH

429 Kč 

s DPH

UC-DAC-SFP28 je první DAC kabel výrobce Ubiquiti, který je zakončen moduly se standardem SFP28 . Kabel je v délce 0,5 m , v bílé barvě a s vnějším průměrem pouhých 4,5 mm vhodný k propojení aktivních prvků v

UC-DAC-SFP28
737 Kč 

bez DPH

891 Kč 

s DPH

Pasivní DAC kabel slouží pro přímé propojení dvou SFP+ portů s linkovou rychlostí 10 Gbps . Tento kabel má délku 0,5 m , ale je k dispozici i v dalších variantách. Kabel je ideální pro vytváření krátkých

UACC-DAC-SFP10-0.5M
326 Kč 

bez DPH

394 Kč 

s DPH

Pasivní DAC kabel slouží pro přímé propojení dvou SFP+ portů s linkovou rychlostí 10 Gbps . Tento kabel má délku 1 m , ale je k dispozici i v dalších variantách. Kabel je ideální pro vytváření krátkých

UACC-DAC-SFP10-1M
355 Kč 

bez DPH

429 Kč 

s DPH

Pasivní DAC kabel slouží pro přímé propojení dvou SFP+ portů s linkovou rychlostí 10 Gbps . Tento kabel má délku 3 m , ale je k dispozici i v dalších variantách. Kabel je ideální pro vytváření krátkých

UACC-DAC-SFP10-3M
473 Kč 

bez DPH

572 Kč 

s DPH

 
  • PLZ

    - Plzeň
  • je skladem

    k dispozici do 48 hodin

    částečně skladem

    není skladem

    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu

  • RP*

    - Recyklační poplatek bez DPH
  • Body/ks

    - bodová hodnota produktu v promoakci;
  • v

    varianty

    sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
  • hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)