0
Košík je prázdný

Ubiquiti UACC-AOC-SFP10-5M, AOC kabel, 10 Gbps, 5m

 
Kód

10170679

Part No.

UACC-AOC-SFP10-5M

Vaše cena bez DPH
899 Kč
Recyklační poplatek
1.70 Kč , DPH:  21%  (Síťové aktivní i pasivní prvky všechny routery, ro)
Vaše cena  s RP*
901 Kč
DPH
21%
Vaše cena s DPH
1 090 Kč
Záruka
24 měsíců
Objednat
Máte na výběr 4 varianty - porovnat vše
Ubiquiti UACC-AOC-SFP10-5M, AOC kabel, 10 Gbps, 5m
5m
UACC-AOC-SFP10-5M
899 Kč
10m
UACC-AOC-SFP10-10M
1 044 Kč
20m
UACC-AOC-SFP10-20M
1 276 Kč
30m
UACC-AOC-SFP10-30M
1 508 Kč

    Popis produktu

    Popis produktu:

    Aktivní optický kabel typu Multi Mode slouží pro přímé propojení dvou SFP+ portů s linkovou rychlostí 10 Gbps. Tento ultratenký (3 mm) optický kabel má délku 5 m, ale je k dispozici i v dalších variantách. Kabel je ideální pro vytváření spojení mezi switchi či routery, které poskytují rychlost 10 Gbps.

    Přílohy

    Přílohy:

    Produkt manažer:

    Radomír Synek,  +420 777 103 488,  radek@axilogi.com

    Optika

    Typ vlákna Multi Mode
    Průměr jádra [µm] 50/125 (OM4)
    Formát SFP+
    Přenosová rychlost 10 Gbps
    Vlnová délka - Tx/Rx [nm] 850
    Typ AOC/DAC kabelu Aktivní

    Fyzické charakteristiky

    Délka [m] 5
    Průměr kabelu [mm] 3
    Provozní teplota [°C] 0 až 70

    Poslat info

    Dotaz k tomuto produktu

    Váš e-mail
    Dotaz
    Stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA

    Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?

    Váš e-mail
    Cena bez DPH
    Cena s DPH
    WWW
    Komentář
    Mám o tento produkt zájem
    Stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA

    Zaslat informaci o produktu známému

    Váš e-mail
    Zaslat na e-mail
    Komentář
    Stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA

    Nalezli jste chybu?

    Popis závady
    Váš e-mail
    Stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA