0
Košík je prázdný

TP-Link TL-SM5110-LR Optický modul, SM, SFP+, 10G, 2x LC, 10km

TP-Link TL-SM5110-LR Optický modul, SM, SFP+, 10G, 2x LC, 10km
 

Záruka 5 let

Výrobce
Kód

10120609

Part No.

TL-SM5110-LR

Dostupnost
Vaše cena bez DPH
979 Kč
Recyklační poplatek
1.70 Kč , DPH:  21%  (Síťové aktivní i pasivní prvky všechny routery, ro)
Vaše cena  s RP*
981 Kč
DPH
21%
Vaše cena s DPH
1 187 Kč
Záruka
5 let
Objednat

    Popis produktu

    Popis produktu:

    TL-SM5110-LR je výkonný Single Mode transceiver typu SFP+ s podporovaným standardem 10GBASE-LR s vlnovou délkou 1310 nm. Podporuje obousměrný přenos s rychlostí 10 Gbps na vzdálenost až 10 km pomocí optického kabelu s vlákny 9/125 µm.

    Klíčové vlastnosti

    • Single Mode SFP+ modul
    • 2x LC konektor
    • Připojitelný za provozu, umožňující maximální flexibilitu
    • Podporuje funkci digitálního diagnostického monitorování (DDMI)
    Přílohy

    Přílohy:

    Produkt manažer:

    Radomír Synek,  +420 777 103 488,  radek@axilogi.com

    Optika

    Formát SFP+
    Pro typ kabelu Single Mode
    Přenosová rychlost 10 Gbps
    Vlnová délka - Tx/Rx [nm] 1310
    Dosah [km] 10
    Typ přenosu 2-vláknový
    Typ broušení UPC

    Konektory a rozhraní

    Optické konektory (2) LC

    Fyzické charakteristiky

    Provozní teplota [°C] 0 až 70

    Obecné

    Kompatibilita SFP Univerzální

    Software

    DDMI - diagnostika Ano

    Zařazení produktu

    Poslat info

    Dotaz k tomuto produktu

    Váš e-mail
    Dotaz
    Stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA

    Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?

    Váš e-mail
    Cena bez DPH
    Cena s DPH
    WWW
    Komentář
    Mám o tento produkt zájem
    Stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA

    Zaslat informaci o produktu známému

    Váš e-mail
    Zaslat na e-mail
    Komentář
    Stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA

    Nalezli jste chybu?

    Popis závady
    Váš e-mail
    Stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA