0
Košík je prázdný

TP-Link TL-FC111PB-20, WDM Media konvertor s PoE-out, 10/100 Mbps

TP-Link TL-FC111PB-20, WDM Media konvertor s PoE-out, 10/100 Mbps
 

Záruka 5 let

Výrobce
Kód

10120650

Part No.

TL-FC111PB-20

Dostupnost
Vaše cena bez DPH
651 Kč
Recyklační poplatek
1.70 Kč , DPH:  21%  (Síťové aktivní i pasivní prvky všechny routery, ro)
Vaše cena  s RP*
653 Kč
DPH
21%
Vaše cena s DPH
790 Kč
Záruka
5 let
Objednat

    Popis produktu

    Popis produktu:

    TL-FC111PB-20 je opticko metalický WDM konvertor z RJ45 na optický SC konektor. Jeho maximální propustnost je 100 Mbps FD, čemuž je přizpůsobený i ethernetový port, který s vaším zařízením může komunikovat 10/100 Mbps. Konvertor lze použít až na vzdálenost 20 km se single-mode (9/125 um) optickým vláknem zakončeným jedním SC konektorem. Vlnová délka je 1310/1550 nm (Tx/Rx) a pro správnou funkčnost je potřeba mít na protější straně nejlépe model TL-FC111A-20, který má opačné Tx a Rx než tento model. Konvertor díky vyššímu vstupnímu napětí není možné vsadit do 14-slotového šasi TL-FC1420.

    Podpora PoE out

    Oproti standardnímu konvertoru umožňuje tento model napájet další zařízení díky PoE out portu na svém LAN portu a to normou 802.3af, max 15.4 W. Takový standard podporuje většina IP kamer nebo některé Wi-Fi AP.

    Obsah balení

    • Konvertor
    • Napájecí adaptér 48 V/0.5 A
    Přílohy

    Přílohy:

    Produkt manažer:

    Radomír Synek,  +420 777 103 488,  radek@axilogi.com

    Optika

    Pro typ kabelu Single Mode
    Přenosová rychlost 100 Mbps
    Vlnová délka - Tx/Rx [nm] 1310 / 1550
    Dosah [km] 20

    Konektory a rozhraní

    Optické konektory (1) SC
    Rychlost LAN (1) 10/100Mbps
    Optické rozhraní (1) 100Mbps

    Napájení

    Typ napájení DC konektor
    Podporované PoE-Out standardy 802.3af
    Počet PoE Out portů 1
    Napájení přes konektor/svorkovnici 48V / 0,5A

    Fyzické charakteristiky

    Provozní teplota [°C] 0 až 50
    Hloubka [mm] 95
    Šířka [mm] 73
    Výška [mm] 27

    Poslat info

    Dotaz k tomuto produktu

    Váš e-mail
    Dotaz
    Stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA

    Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?

    Váš e-mail
    Cena bez DPH
    Cena s DPH
    WWW
    Komentář
    Mám o tento produkt zájem
    Stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA

    Zaslat informaci o produktu známému

    Váš e-mail
    Zaslat na e-mail
    Komentář
    Stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA

    Nalezli jste chybu?

    Popis závady
    Váš e-mail
    Stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA