0
Košík je prázdný

TP-Link FC311B-20 Singlemode WDM konvertor, 1Gbps, 1x SC, 20km

TP-Link FC311B-20 Singlemode WDM konvertor, 1Gbps, 1x SC, 20km
 

Záruka 5 let

Výrobce
Kód

10120595

Part No.

FC311B-20

Vaše cena bez DPH
655 Kč
Recyklační poplatek
1.70 Kč , DPH:  21%  (Síťové aktivní i pasivní prvky všechny routery, ro)
Vaše cena  s RP*
657 Kč
DPH
21%
Vaše cena s DPH
795 Kč
Záruka
5 let
Objednat

    Popis produktu

    Popis produktu:

    TL-FC311B-20 je opticko metalický WDM konvertor z RJ45 na optický SC konektor. Jeho maximální propustnost je 1000 Mbps FD, čemuž je přizpůsobený i ethernetový port, který s vaším zařízením může komunikovat 10/100/1000Mbps. Konvertor lze použít na vzdálenost až 20 km se single-mode (9/125 um) optickým vláknem zakončeným jedním SC konektorem. Vlnová délka je 1310 / 1550 nm (Tx / Rx) a pro správnou funkčnost je potřeba mít na protější straně nejlépe model TL-FC311A-20, který má opačné Tx a Rx než tento model.

    Obsah balení

    • Konvertor
    • Napájecí adaptér 5 V / 0.6 A
    Přílohy

    Přílohy:

    Produkt manažer:

    Radomír Synek,  +420 777 103 488,  radek@axilogi.com

    Optika

    Pro typ kabelu Single Mode
    Přenosová rychlost 1 Gbps
    Vlnová délka - Tx/Rx [nm] 1310 / 1550
    Dosah [km] 20

    Konektory a rozhraní

    Optické konektory (1) SC
    Rychlost LAN (1) 10/100/1000Mbps
    Optické rozhraní (1) 1000Mbps

    Napájení

    Typ napájení DC konektor
    Max. spotřeba energie [W] 3
    Napájení přes konektor/svorkovnici 5V / 0,6A

    Fyzické charakteristiky

    Provozní teplota [°C] 0 až 50
    Hloubka [mm] 95
    Šířka [mm] 73
    Výška [mm] 27

    Poslat info

    Dotaz k tomuto produktu

    Váš e-mail
    Dotaz
    Stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA

    Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?

    Váš e-mail
    Cena bez DPH
    Cena s DPH
    WWW
    Komentář
    Mám o tento produkt zájem
    Stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA

    Zaslat informaci o produktu známému

    Váš e-mail
    Zaslat na e-mail
    Komentář
    Stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA

    Nalezli jste chybu?

    Popis závady
    Váš e-mail
    Stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA

    Související produkty

    Patch kabely značky Conexpro spojují kvalitu a spolehlivost. Na rozdíl od běžných kabelů mají Conexpro patch kabely kvalitní a elegantní gumovou ochrannou krytku proti zalomení zobáčku. Kabel má provedení UTP

    PC5U-2
    40 Kč 

    bez DPH

    48 Kč 

    s DPH

    Patch kabely značky Conexpro spojují kvalitu a spolehlivost. Na rozdíl od běžných kabelů mají Conexpro patch kabely kvalitní a elegantní gumovou ochrannou krytku proti zalomení zobáčku. Kabel má provedení UTP

    PC5U-1Y
    28 Kč 

    bez DPH

    33 Kč 

    s DPH

    Patch kabely značky Conexpro spojují kvalitu a spolehlivost. Na rozdíl od běžných kabelů mají Conexpro patch kabely kvalitní a elegantní gumovou ochrannou krytku proti zalomení zobáčku. Kabel má provedení UTP

    PC5U-1G
    28 Kč 

    bez DPH

    33 Kč 

    s DPH