Sunova SS-410-54MDH-FB-LC Celočerný solární panel 410W, 1.2m kabel
Výrobce
Kód
Part No.
SS-410-54MDH-FB-LC
Dostupnost
Vaše cena bez DPH
Recyklační poplatek
Vaše cena  s RP*
DPH
21%
Vaše cena s DPH
Záruka
15 let
Objednat
    Podrobnosti o produktu
    Podrobnosti o produktu:
    Solární panel značky Sunova Solar s nominálním výstupním výkonem 410 W je složen celkově ze 108 monokrystalických článků a pevné hliníkové konstrukce v diskrétní černé barvě. Panel má na zadní straně pro připojení do měniče nebo vedlejšího panelu 2 výstupní kabely s MC4 konektory, které jsou dlouhé 1,2 m, což je vhodné pro spojení panelů s vertikální i horizontální orientací. Celkové rozměry panelu jsou 1724 x 1134 x 30 mm, hmotnost 21,5 kg a účinností 21 %.
    Klíčové vlastnosti
    • Nominální výstupní výkon 410 W
    • 108 monokrystalických článků
    • Účinnost 21 %
    • Maximální výstupní napětí 31,84 V, max. proud 12,88 A
    • Délka kabelů 1,2 m, 2x MC4 konektor
    • Kód pro dotace: SVT32920
    • Speciální návrh obvodu s menším počtem hot spotů
    Přílohy
    Přílohy:
    Produkt manažer:
    Jirka Hajný,  sales@axilogi.cz
    Informace o výrobci
    Sunova Solar
    Axilogi s.r.o., Daimlerova 1161/6, 30100 Plzeň, CZ, sales@axilogi.com
    Konektory a rozhraní
    Konektory MC4
    Napájení
    Maximální výstupní proud [A] 12,9
    Zkratový proud [A] 13,59
    Počet článků 108
    Maximální výkon [W] 410
    Maximální napětí [V] 31,8
    Napětí naprázdno [V] 37,7
    Typ článků Monokrystalický
    Účinnost [%] 21
    Fyzické charakteristiky
    Délka [mm] 1724
    Délka kabelu [m] 1,2
    Provozní teplota [°C] -40 až 85
    Hmotnost [kg] 21,5
    Šířka [mm] 1134
    Výška [mm] 30
    Barva rámu Černá
    Poslat info
    Dotaz k tomuto produktu
    Váš e-mail
    Dotaz
    Stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA
    Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?
    Váš e-mail
    Cena bez DPH
    Cena s DPH
    WWW
    Komentář
    Mám o tento produkt zájem
    Zaslat informaci o produktu známému
    Zaslat na e-mail
    Komentář
    Nalezli jste chybu?
    Popis závady
    Související produkty
    MC4+STICK-F
    bez DPH
    s DPH
    MC4-STICK-M
    bez DPH
    s DPH
    Clip SKC 1
    Optimizér TIGO je určen pro instalaci do zastíněných oblastí se sníženým odstupem. Vhodné pro solární panely do 700 W . Optimalizér Tigo doporučujeme používat pouze od délky stringů 7 modulů. Je třeba také
    TS4-AO-700W
    Koncové uchycení má za úkol připevnit poslední solární panel v řadě k hliníkovým profilům s maximální výškou panelu 30 mm. Obvykle se používají dva úchytové body na levé či pravé straně koncového panelu.