0
Košík je prázdný

SFP moduly

SFP moduly

Cena

Filtr skladu

Sklad

Status

Parametrický filtr

65 produktů
 
 

UF-SM-1G-S je sada singlemode 1G SFP WDM modulů pro přenos dat pomocí jednoho vlákna s jedním LC konektorem. Vlnová délka (Tx a Rx) těchto modulů je 1310 a 1550nm a jsou vhodné pro spojení až na vzdálenost

UACC-OM-SM-1G-S-2
553 Kč 

bez DPH

670 Kč 

s DPH

MikroTik S-RJ01 je RJ45 SFP 10/100/1000M metalický modul, kompatibilní s většiny SFP porty, které jsou k dispozici u většiny síťových prvků.

S-RJ01
522 Kč 

bez DPH

631 Kč 

s DPH

S-85DLC05D je multimode Gigabitový SFP modul s vlnovou délkou 850nm a dvěma LC konektory pro spojení až na vzdálenost 550m . Modul je kompatibilní se všemi aktivními prvky od MikroTiku a také se zařízeními

S-85DLC05D
314 Kč 

bez DPH

380 Kč 

s DPH

UF-MM-1G je multimode 1G SFP modul pro přenos dat pomocí dvou vláken zakončenými LC konektory. Vlnová délka (Tx/Rx) tohoto modulu je 850nm a je vhodný pro spojení až na vzdálenost 550m . Modul je kompatibilní

UACC-OM-MM-1G-D-2
408 Kč 

bez DPH

494 Kč 

s DPH

S-31DLC20D je singlemode Gigabitový SFP modul s vlnovou délkou 1310nm a dvěma LC konektory pro spojení až na vzdálenost 20km . Modul je kompatibilní se všemi aktivními prvky od MikroTiku a také se zařízeními

S-31DLC20D
418 Kč 

bez DPH

505 Kč 

s DPH

Sada singlemode 10G SFP+ modulů pro přenos dat pomocí jednoho vlákna zakončeného LC konektorem. Vlnová délka (Tx a Rx) těchto modulů je 1270 a 1330nm a jsou vhodné pro spojení až na vzdálenost 10km . Modul je

UACC-OM-SM-10G-S-2
3 849 Kč 

bez DPH

4 658 Kč 

s DPH

UACC-CM-RJ45-MG je univerzální 10-Gigabitový SFP+ metalický modul od značky Ubiquiti Networks s konektorem RJ45 pro metalický kabel s možností data rate 1G / 2.5G / 5G i 10 Gbps . Dosah modulu je při použití

UACC-CM-RJ45-MG
1 593 Kč 

bez DPH

1 927 Kč 

s DPH

UF-MM-10G je multimode 10G SFP+ modul pro přenos dat pomocí dvou vláken zakončenými LC konektory. Vlnová délka (Tx/Rx) tohoto modulu je 850nm a je vhodný pro spojení až na vzdálenost 300m . Modul je

UACC-OM-MM-10G-D-2
929 Kč 

bez DPH

1 125 Kč 

s DPH

Gigabitový Singlemode SFP modul od výrobce Conexpro s vlnovou délkou (Tx i Rx) 1310nm, rychlostí 1 Gbps , vybavený dvěma LC konektory s UPC broušením a je určený pro spojení na vzdálenost 3 km . Tento modul

S-31DLC-3
129 Kč 

bez DPH

156 Kč 

s DPH

WDM SFP moduly používají pro obousměrné spojení jen jednoho optického vlákna, umožňují tím dvojnásobně zvýšit hustotu spojení bez nutnosti výměny optické trasy. Cena zahrnuje oba moduly pro výstavbu

S-3553LC20D
1 277 Kč 

bez DPH

1 546 Kč 

s DPH

S+85DLC03D je 10G SFP+ multimode transceiver s dvěma LC konektory , 850nm vlnovou délkou s možností připojení až na vzdálenost 300m .

S+85DLC03D
1 042 Kč 

bez DPH

1 260 Kč 

s DPH

UACC-CM-RJ45-1G (dříve UF-RJ45-1G) je Gigabitový SFP metalický modul s konektorem RJ45 pro metalický kabel s možností data rate 10/100/1000Mbps. Dosah modulu je 100m. Modul je primárně určen pro UniFi

UACC-CM-RJ45-1G
407 Kč 

bez DPH

492 Kč 

s DPH

S-RJ45-01 představuje všestranný Gigabitový SFP metalický modul od výrobce Conexpro s RJ45 konektorem pro použití s metalickým kabelem a možností přenosu dat rychlostí 10/100/1000 Mbps. Dosah modulu je omezen

S-RJ45-01
276 Kč 

bez DPH

334 Kč 

s DPH

10-Gigabitový Singlemode SFP+ modul od výrobce Conexpro s vlnovou délkou (Tx i Rx) 1310nm, rychlostí 10 Gbps , vybavený dvěma LC konektory s UPC broušením a je určený pro spojení na vzdálenost 10 km . Tento

S+31DLC-10
297 Kč 

bez DPH

359 Kč 

s DPH

Gigabitový Singlemode SFP modul od výrobce Conexpro s vlnovou délkou (Tx i Rx) 1310nm, rychlostí 1 Gbps , vybavený dvěma LC konektory s UPC broušením a je určený pro spojení na vzdálenost až 20 km . Tento

IS-31DLC-20
171 Kč 

bez DPH

207 Kč 

s DPH

10-Gigabitový Singlemode SFP+ modul od výrobce Conexpro s vlnovou délkou (Tx i Rx) 1310nm, rychlostí 10 Gbps , vybavený dvěma LC konektory s UPC broušením a je určený pro spojení na vzdálenost 10 km . Tento

IS+31DLC-10
381 Kč 

bez DPH

461 Kč 

s DPH

Gigabitový MultiMode SFP+ modul od výrobce Conexpro s vlnovou délkou (Tx i Rx) 850nm, rychlostí 10 Gbps je vybavený dvěma LC konektory a je určený pro spojení na vzdálenost až 300m . Tento modul poskytuje

S+85DLC-03
192 Kč 

bez DPH

232 Kč 

s DPH

Gigabitový WDM/Bidi Singlemode SFP modul od výrobce Conexpro s vlnovou délkou (Tx/Rx) 1310/1550nm, rychlostí 1 Gbps , vybavený jedním SC konektorem s UPC broušením a je určený pro spojení na vzdálenost 3 km .

S-3155SC-3
133 Kč 

bez DPH

161 Kč 

s DPH

Gigabitový WDM/Bidi Singlemode SFP modul od výrobce Conexpro s vlnovou délkou (Tx/Rx) 1550/1310nm, rychlostí 1 Gbps , vybavený jedním SC konektorem s UPC broušením a je určený pro spojení na vzdálenost 3 km .

S-5531SC-3
133 Kč 

bez DPH

161 Kč 

s DPH

Gigabitový WDM/Bidi Singlemode SFP modul od výrobce Conexpro s vlnovou délkou (Tx/Rx) 1310/1550nm, rychlostí 1 Gbps , vybavený jedním SC konektorem s UPC broušením a je určený pro spojení na vzdálenost až 20

S-3155SC-20
133 Kč 

bez DPH

161 Kč 

s DPH

Gigabitový WDM/Bidi Singlemode SFP modul od výrobce Conexpro s vlnovou délkou (Tx/Rx) 1550/1310nm, rychlostí 1 Gbps , vybavený jedním SC konektorem s UPC broušením a je určený pro spojení na vzdálenost 20 km

S-5531SC-20
175 Kč 

bez DPH

211 Kč 

s DPH

Gigabitový WDM/Bidi Singlemode SFP modul od výrobce Conexpro s vlnovou délkou (Tx/Rx) 1550/1310nm, rychlostí 1 Gbps , vybavený jedním LC konektorem s UPC broušením a je určený pro spojení na vzdálenost 3 km .

S-5531L-3
129 Kč 

bez DPH

156 Kč 

s DPH

Gigabitový WDM/Bidi Singlemode SFP modul od výrobce Conexpro s vlnovou délkou (Tx/Rx) 1310/1550nm, rychlostí 1 Gbps , vybavený jedním LC konektorem s UPC broušením a je určený pro spojení na vzdálenost 3 km .

S-3155LC-3
129 Kč 

bez DPH

156 Kč 

s DPH

Gigabitový WDM/Bidi Singlemode SFP modul od výrobce Conexpro s vlnovou délkou (Tx/Rx) 1310/1550nm, rychlostí 1 Gbps , vybavený jedním LC konektorem s UPC broušením a je určený pro spojení na vzdálenost až 20

S-3155LC-20
129 Kč 

bez DPH

156 Kč 

s DPH

Gigabitový WDM/Bidi Singlemode SFP modul od výrobce Conexpro s vlnovou délkou (Tx/Rx) 1550/1310nm, rychlostí 1 Gbps , vybavený jedním LC konektorem s UPC broušením a je určený pro spojení na vzdálenost 20 km

S-5531LC-20
171 Kč 

bez DPH

207 Kč 

s DPH

10-Gigabitový WDM/Bidi Singlemode SFP+ modul od výrobce Conexpro s vlnovou délkou (Tx/Rx) 1270/1330nm, rychlostí 10 Gbps , vybavený jedním LC konektorem s UPC broušením a je určený pro spojení na vzdálenost

S+2733LC-10
402 Kč 

bez DPH

486 Kč 

s DPH

10-Gigabitový WDM/Bidi Singlemode SFP+ modul od výrobce Conexpro s vlnovou délkou (Tx/Rx) 1330/1270nm, rychlostí 10 Gbps , vybavený jedním LC konektorem s UPC broušením a je určený pro spojení na vzdálenost

S+3327LC-10
402 Kč 

bez DPH

486 Kč 

s DPH

10-Gigabitový WDM/Bidi Singlemode SFP+ modul od výrobce Conexpro s vlnovou délkou (Tx/Rx) 1270/1330nm, rychlostí 10 Gbps , vybavený jedním LC konektorem s UPC broušením a je určený pro spojení na vzdálenost

S+2733LC-20
402 Kč 

bez DPH

486 Kč 

s DPH

10-Gigabitový WDM/Bidi Singlemode SFP+ modul od výrobce Conexpro s vlnovou délkou (Tx/Rx) 1330/1270nm, rychlostí 10 Gbps , vybavený jedním LC konektorem s UPC broušením a je určený pro spojení na vzdálenost

S+3327LC-20
402 Kč 

bez DPH

486 Kč 

s DPH

10-Gigabitový WDM/Bidi Singlemode SFP+ modul od výrobce Conexpro s vlnovou délkou (Tx/Rx) 1270/1330nm, rychlostí 10 Gbps , vybavený jedním LC konektorem s UPC broušením a je určený pro spojení na vzdálenost

IS+2733LC-20
507 Kč 

bez DPH

613 Kč 

s DPH

 
  • PLZ

    - Plzeň
  • je skladem

    k dispozici do 48 hodin

    částečně skladem

    není skladem

    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu

  • RP*

    - Recyklační poplatek bez DPH
  • Body/ks

    - bodová hodnota produktu v promoakci;
  • v

    varianty

    sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
  • hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)