0
Košík je prázdný

MikroTik SFP optický modul S-55DLC80D, SM, 80km, 1.25G, 1550nm, 2x LC

 
Výrobce
Kód

10160379

Part No.

S-55DLC80D

Dostupnost
Vaše cena bez DPH
649 Kč
Recyklační poplatek
1.70 Kč , DPH:  21%  (Síťové aktivní i pasivní prvky všechny routery, ro)
Vaše cena  s RP*
651 Kč
DPH
21%
Vaše cena s DPH
787 Kč
Záruka
24 měsíců
Objednat

    Popis produktu

    Popis produktu:

    S-55DLC80D je singlemode Gigabitový SFP modul s vlnovou délkou 1550nm a dvěma LC konektory pro spojení až na vzdálenost 80km. Modul je kompatibilní se všemi aktivními prvky od MikroTiku a také se zařízeními jiných výrobců "cisco compatibile".

    Přílohy

    Přílohy:

    Produkt manažer:

    Radomír Synek,  +420 777 103 488,  radek@axilogi.com

    Optika

    Formát SFP
    Pro typ kabelu Single Mode
    Přenosová rychlost 1 Gbps
    Vlnová délka - Tx/Rx [nm] 1550
    Dosah [km] 80
    Typ přenosu 2-vláknový
    Vysílací výkon [dBm] 0 až 5
    Přijímací citlivost [dBm] -25

    Konektory a rozhraní

    Optické konektory (2) LC

    Fyzické charakteristiky

    Provozní teplota [°C] -40 až 85

    Obecné

    Kompatibilita SFP Univerzální

    Software

    DDMI - diagnostika Ano

    Poslat info

    Dotaz k tomuto produktu

    Váš e-mail
    Dotaz
    Stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA

    Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?

    Váš e-mail
    Cena bez DPH
    Cena s DPH
    WWW
    Komentář
    Mám o tento produkt zájem
    Stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA

    Zaslat informaci o produktu známému

    Váš e-mail
    Zaslat na e-mail
    Komentář
    Stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA

    Nalezli jste chybu?

    Popis závady
    Váš e-mail
    Stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA