0
Košík je prázdný

Cudy MC220 Media konvertor, 1Gbps, 1x SFP

Výrobce
Kód

10290029

Part No.

MC220

Dostupnost
Vaše cena bez DPH
328 Kč
Recyklační poplatek
1.70 Kč , DPH:  21%  (Síťové aktivní i pasivní prvky všechny routery, ro)
Vaše cena  s RP*
330 Kč
DPH
21%
Vaše cena s DPH
399 Kč
Záruka
36 měsíců
Objednat

    Popis produktu

    Popis produktu:

    MC220 je média konvertor určený k transformaci signálu z média optického vlákna na metalický kabel o rychlosti až 10/100/1000 Mbps a naopak. Media konvertor je určen pro použití s Multimode i Singlemode optickými kabely s konektory typu SC/LC dle použitého SFP modulu.

    Všechny media konvertory používají novou 0,25µm technologii pro zlepšení výkonu a aby se zabránilo ztrátě paketu při dlouhém přenosu. To také může snížit dobu zpoždění na méně než 9,6 µs. Použití media konvertoru je ekonomickým řešením pro dosažení přenosu na dálku podle aktuálního stavu.

    Obsah balení

    • Mediakonvertor
    • Napájecí adaptér
    Přílohy

    Přílohy:

    Produkt manažer:

    Patrik Kříž,  +420 607 638 346,  patrik@axilogi.com

    Optika

    Přenosová rychlost 1 Gbps

    Konektory a rozhraní

    Optické konektory (1) SFP
    Rychlost LAN (1) 10/100/1000Mbps
    Optické rozhraní (1) 1000Mbps

    Napájení

    Typ napájení DC konektor
    Max. spotřeba energie [W] 4
    Napájení přes konektor/svorkovnici 5V / 1A

    Fyzické charakteristiky

    Provozní teplota [°C] 0 až 60
    Hloubka [mm] 95
    Šířka [mm] 70
    Výška [mm] 26

    Obecné

    Jumbo rámec [Bytes] 9000

    Poslat info

    Dotaz k tomuto produktu

    Váš e-mail
    Dotaz
    Stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA

    Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?

    Váš e-mail
    Cena bez DPH
    Cena s DPH
    WWW
    Komentář
    Mám o tento produkt zájem
    Stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA

    Zaslat informaci o produktu známému

    Váš e-mail
    Zaslat na e-mail
    Komentář
    Stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA

    Nalezli jste chybu?

    Popis závady
    Váš e-mail
    Stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA