0
Košík je prázdný

SFP moduly

SFP moduly

Cena

Filtr skladu

Sklad

Status

Parametrický filtr

Podrobné vyhledávání

12 produktů
 
 

Gigabitový Singlemode SFP modul od výrobce Conexpro s vlnovou délkou (Tx i Rx) 1310 nm, rychlostí 1 Gbps , vybavený dvěma LC konektory s UPC broušením a je určený pro spojení na vzdálenost až 20 km . Tento

S-31DLC-20
129 Kč 

bez DPH

156 Kč 

s DPH

Gigabitový Singlemode SFP modul od výrobce Conexpro s vlnovou délkou (Tx i Rx) 1310 nm, rychlostí 1 Gbps , vybavený dvěma LC konektory s UPC broušením a je určený pro spojení na vzdálenost 3 km . Tento modul

S-31DLC-3
129 Kč 

bez DPH

156 Kč 

s DPH

S-RJ45-01 představuje všestranný Gigabitový SFP metalický modul od výrobce Conexpro s RJ45 konektorem pro použití s metalickým kabelem a možností přenosu dat rychlostí 10/100/1000 Mbps. Dosah modulu je omezen

S-RJ45-01
276 Kč 

bez DPH

334 Kč 

s DPH

Gigabitový WDM/Bidi Singlemode SFP modul od výrobce Conexpro s vlnovou délkou (Tx/Rx) 1550/1310 nm, rychlostí 1 Gbps , vybavený jedním LC konektorem s UPC broušením a je určený pro spojení na vzdálenost 3 km

S-5531LC-3
129 Kč 

bez DPH

156 Kč 

s DPH

Gigabitový WDM/Bidi Singlemode SFP modul od výrobce Conexpro s vlnovou délkou (Tx/Rx) 1310/1550 nm, rychlostí 1 Gbps , vybavený jedním LC konektorem s UPC broušením a je určený pro spojení na vzdálenost 3 km

S-3155LC-3
129 Kč 

bez DPH

156 Kč 

s DPH

Gigabitový WDM/Bidi Singlemode SFP modul od výrobce Conexpro s vlnovou délkou (Tx/Rx) 1310/1550 nm, rychlostí 1 Gbps , vybavený jedním SC konektorem s UPC broušením a je určený pro spojení na vzdálenost 3 km

S-3155SC-3
133 Kč 

bez DPH

161 Kč 

s DPH

Gigabitový WDM/Bidi Singlemode SFP modul od výrobce Conexpro s vlnovou délkou (Tx/Rx) 1550/1310 nm, rychlostí 1 Gbps , vybavený jedním SC konektorem s UPC broušením a je určený pro spojení na vzdálenost 3 km

S-5531SC-3
133 Kč 

bez DPH

161 Kč 

s DPH

Gigabitový WDM/Bidi Singlemode SFP modul od výrobce Conexpro s vlnovou délkou (Tx/Rx) 1310/1550 nm, rychlostí 1 Gbps , vybavený jedním LC konektorem s UPC broušením a je určený pro spojení na vzdálenost až 20

S-3155LC-20
129 Kč 

bez DPH

156 Kč 

s DPH

Gigabitový WDM/Bidi Singlemode SFP modul od výrobce Conexpro s vlnovou délkou (Tx/Rx) 1550/1310 nm, rychlostí 1 Gbps , vybavený jedním LC konektorem s UPC broušením a je určený pro spojení na vzdálenost 20 km

S-5531LC-20
171 Kč 

bez DPH

207 Kč 

s DPH

Gigabitový WDM/Bidi Singlemode SFP modul od výrobce Conexpro s vlnovou délkou (Tx/Rx) 1310/1550nm, rychlostí 1 Gbps , vybavený jedním SC konektorem s UPC broušením a je určený pro spojení na vzdálenost až 20

S-3155SC-20
133 Kč 

bez DPH

161 Kč 

s DPH

Gigabitový WDM/Bidi Singlemode SFP modul od výrobce Conexpro s vlnovou délkou (Tx/Rx) 1550/1310 nm, rychlostí 1 Gbps , vybavený jedním SC konektorem s UPC broušením a je určený pro spojení na vzdálenost 20 km

S-5531SC-20
175 Kč 

bez DPH

211 Kč 

s DPH

Gigabitový Singlemode SFP modul od výrobce Conexpro s vlnovou délkou (Tx i Rx) 1310 nm, rychlostí 1 Gbps , vybavený dvěma LC konektory s UPC broušením a je určený pro spojení na vzdálenost až 20 km . Tento

IS-31DLC-20
171 Kč 

bez DPH

207 Kč 

s DPH

 
 
  • PLZ

    - Plzeň
  • je skladem

    k dispozici do 48 hodin

    částečně skladem

    není skladem

    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu

  • RP*

    - Recyklační poplatek bez DPH
  • Body/ks

    - bodová hodnota produktu v promoakci;
  • v

    varianty

    sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
  • hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)