0
Košík je prázdný

Ubiquiti UACC-OM-SM-10G-D-2 (UF-SM-10G), U Fiber single mode SFP+ modul, 10G, 2 pack

Ubiquiti UACC-OM-SM-10G-D-2 (UF-SM-10G), U Fiber single mode SFP+ modul, 10G, 2 pack
 
Kód

10170338

Part No.

UACC-OM-SM-10G-D-2

Dostupnost
Vaše cena bez DPH
2 053 Kč
Recyklační poplatek
3.40 Kč , DPH:  21%  (Síťové aktivní i pasivní prvky všechny routery, ro)
Vaše cena  s RP*
2 056 Kč
DPH
21%
Vaše cena s DPH
2 488 Kč
Záruka
24 měsíců
Objednat

    Popis produktu

    Popis produktu:

    Singlemode 10G SFP+ modul pro přenos dat pomocí dvou vláken zakončenými LC konektory. Vlnová délka (Tx/Rx) tohoto modulu je 1310nm a je vhodný pro spojení až na vzdálenost 10km. Modul je kompatibilní se všemi Ubiquiti prvky se SFP+ porty. Balení obsahuje 2 kusy.

    Přílohy

    Přílohy:

    Produkt manažer:

    Radomír Synek,  +420 777 103 488,  radek@axilogi.com

    Optika

    Formát SFP+
    Pro typ kabelu Single Mode
    Přenosová rychlost 10 Gbps
    Vlnová délka - Tx/Rx [nm] 1310
    Dosah [km] 10
    Typ přenosu 2-vláknový

    Konektory a rozhraní

    Optické konektory (2) LC

    Obecné

    Kompatibilita SFP Univerzální

    Software

    DDMI - diagnostika Ano

    Poslat info

    Dotaz k tomuto produktu

    Váš e-mail
    Dotaz
    Stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA

    Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?

    Váš e-mail
    Cena bez DPH
    Cena s DPH
    WWW
    Komentář
    Mám o tento produkt zájem
    Stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA

    Zaslat informaci o produktu známému

    Váš e-mail
    Zaslat na e-mail
    Komentář
    Stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA

    Nalezli jste chybu?

    Popis závady
    Váš e-mail
    Stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA