Ubiquiti POE-54V-80W, Gigabitový PoE Injektor pro EdgePoint, 54V/1.5A (80W)
Výrobce
Kód
Part No.
POE-54V-80W
Dostupnost
Vaše cena bez DPH
Recyklační poplatek
Vaše cena  s RP*
DPH
21%
Vaše cena s DPH
Záruka
24 měsíců
Objednat
    Podrobnosti o produktu
    Podrobnosti o produktu:
    Velmi kvalitní stabilizovaný PoE napájecí adaptér s uzemněním, indikační LED a výstupním napětím 54V a max.proudem 1,5 A. Maximální výstupní výkon je 80 W. Jedná se o Gigabitovou verzi s napájením po všech 4 párech. Není zpětně kompatibilní se 100Mbps zařízeními, kvůli napájení, které je vedeno po všech 8 pinech.
    Obsah balení
    • PoE napájecí adaptér
    • Napájecí kabel
    Přílohy
    Přílohy:
    Produkt manažer:
    Radomír Synek,  +420777103488,  radek@axilogi.com
    Informace o výrobci
    Ubiquiti
    Ubiquiti International Holding B.V., Ekkersrijt 3102, 5692 CC Son en Breugel, support@ui.com
    Konektory a rozhraní
    Rychlost ethernetu [Mb/s] 10/100/1000
    Napájení
    Napájení na pinech 1,2,4,5 (+), 3,6,7,8 (-)
    Vstupní napětí [V] 230V AC
    Výstupní výkon [W] 80
    Podporované PoE-Out standardy Pasivní 54V