Ubiquiti POE-24-24W-WH, PoE Injektor, 24V/1A (24W), bílý
Výrobce
Kód
Part No.
POE-24-24W-WH
Dostupnost
Vaše cena bez DPH
Recyklační poplatek
Vaše cena  s RP*
DPH
21%
Vaše cena s DPH
Záruka
24 měsíců
Objednat
    Podrobnosti o produktu
    Podrobnosti o produktu:
    Velmi kvalitní stabilizovaný napájecí PoE adaptér bílé barvy s uzemněním, indikační LED, výstupním napětím 24 V a max.proudem 1 A. Maximální výstupní výkon je 24 W.
    Obsah balení
    • PoE napájecí adaptér
    • Napájecí kabel
    Přílohy
    Přílohy:
    Produkt manažer:
    Radomír Synek,  +420777103488,  radek@axilogi.com
    Informace o výrobci
    Ubiquiti
    Ubiquiti International Holding B.V., Ekkersrijt 3102, 5692 CC Son en Breugel, support@ui.com
    Konektory a rozhraní
    Rychlost ethernetu [Mb/s] 10/100
    Napájení
    Napájení na pinech 4,5 (+), 7,8 (-)
    Vstupní napětí [V] 230V AC
    Výstupní výkon [W] 24
    Podporované PoE-Out standardy Pasivní 24V