0
Košík je prázdný

TP-Link TL-SM5110-SR Optický modul, MM, SFP+, 10G, 2x LC, 300m

TP-Link TL-SM5110-SR Optický modul, MM, SFP+, 10G, 2x LC, 300m
 

Záruka 5 let

Výrobce
Kód

10120587

Part No.

TL-SM5110-SR

Dostupnost
Vaše cena bez DPH
519 Kč
Recyklační poplatek
1.70 Kč , DPH:  21%  (Síťové aktivní i pasivní prvky všechny routery, ro)
Vaše cena  s RP*
521 Kč
DPH
21%
Vaše cena s DPH
630 Kč
Záruka
5 let
Objednat

    Popis produktu

    Popis produktu:

    TL-SM5110-SR je navržen tak, aby propojil dvě zařízení na vzálenost až 300m pomocí duplexního multi-mode OM3 vlákna s rychlostí 10 Gigabit. Jedná se o 10GBASE-SR vysoce výkonný multimódový transceiver typu SFP+ pracující s vlnovou délkou 850nm. Podporuje připojení 10G Ethernet až do vzdálenosti 300m nebo 33m s optickými kabely 50/125µm nebo 62,5/125µm.

    Přílohy

    Přílohy:

    Produkt manažer:

    Radomír Synek,  +420 777 103 488,  radek@axilogi.com

    Optika

    Formát SFP+
    Pro typ kabelu Multi Mode
    Přenosová rychlost 10 Gbps
    Vlnová délka - Tx/Rx [nm] 850
    Dosah [km] 0,3
    Typ přenosu 2-vláknový
    Typ broušení UPC

    Konektory a rozhraní

    Optické konektory (2) LC

    Fyzické charakteristiky

    Provozní teplota [°C] 0 až 70

    Obecné

    Kompatibilita SFP Univerzální

    Software

    DDMI - diagnostika Ano

    Zařazení produktu

    Poslat info

    Dotaz k tomuto produktu

    Váš e-mail
    Dotaz
    Stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA

    Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?

    Váš e-mail
    Cena bez DPH
    Cena s DPH
    WWW
    Komentář
    Mám o tento produkt zájem
    Stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA

    Zaslat informaci o produktu známému

    Váš e-mail
    Zaslat na e-mail
    Komentář
    Stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA

    Nalezli jste chybu?

    Popis závady
    Váš e-mail
    Stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA