0
Košík je prázdný

TP-Link MC111CS Singlemode WDM konvertor, 10/100Mbps, 1x SC, 20km

TP-Link MC111CS Singlemode WDM konvertor, 10/100Mbps, 1x SC, 20km
 

Záruka 5 let

Výrobce
Kód

10120070

Part No.

MC111CS

Dostupnost
Vaše cena bez DPH
655 Kč
Recyklační poplatek
1.70 Kč , DPH:  21%  (Síťové aktivní i pasivní prvky všechny routery, ro)
Vaše cena  s RP*
657 Kč
DPH
21%
Vaše cena s DPH
795 Kč
Záruka
5 let
Objednat

    Popis produktu

    Popis produktu:

    MC111CS je média konvertor určený k převodu médií z optického vedení 100BASE-FX na metalické vedení 100Base-TX a naopak. Díky technologii WDM modul MC111CS využívá pouze jeden optický kabel pro odesílání a příjem dat, což snižuje náklady na kabeláž na polovinu. Média konvertor MC111CS , který byl navržen podle standardů IEEE 802.3u 10/100Base-TX a 100Base-FX, je určen pro použití se singlemode optickým kabelem s konektorem typu SC. Média konvertor MC111CS podporuje specifikaci dlouhovlnného laseru (LX) při maximální rychlosti přeposílání paketů. Využívá vlnovou délku 1 550 nm pro odesílání dat a 1 310 nm pro příjem dat. To znamená, že další koncové zařízení musí využívat vlnovou délku 1 310 nm pro odesílání dat a 1 550 nm pro příjem dat, aby mohlo spolupracovat s modulem MC111CS. Média konvertor TP-LINK MC112CS je příkladem jednotky, která spolupracuje s modulem MC111CS.

    Mezi další funkce tohoto modulu patří možnost použití jako samostatného zařízení (nevyžaduje žádné šasi), automatická detekce MDI/MDI-X pro port TX, automatické vyjednávání duplexního režimu na portu TX a stavové LED kontrolky na čelním panelu. Zařízení MC111CS podporuje přenos dat pomocí jednorežimového optického kabelu na vzdálenost až 20 km.

    Přílohy

    Přílohy:

    Produkt manažer:

    Radomír Synek,  +420 777 103 488,  radek@axilogi.com

    Optika

    Pro typ kabelu Single Mode
    Přenosová rychlost 100 Mbps
    Vlnová délka - Tx/Rx [nm] 1550 / 1310
    Dosah [km] 20

    Konektory a rozhraní

    Optické konektory (1) SC
    Rychlost LAN (1) 10/100Mbps

    Napájení

    Typ napájení DC konektor
    Max. spotřeba energie [W] 2,5
    Napájení přes konektor/svorkovnici 9V / 0,6A

    Fyzické charakteristiky

    Provozní teplota [°C] 0 až 40
    Hloubka [mm] 95
    Šířka [mm] 73
    Výška [mm] 27

    Poslat info

    Dotaz k tomuto produktu

    Váš e-mail
    Dotaz
    Stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA

    Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?

    Váš e-mail
    Cena bez DPH
    Cena s DPH
    WWW
    Komentář
    Mám o tento produkt zájem
    Stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA

    Zaslat informaci o produktu známému

    Váš e-mail
    Zaslat na e-mail
    Komentář
    Stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA

    Nalezli jste chybu?

    Popis závady
    Váš e-mail
    Stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA

    Související produkty

    Patch kabely značky Conexpro spojují kvalitu a spolehlivost. Na rozdíl od běžných kabelů mají Conexpro patch kabely kvalitní a elegantní gumovou ochrannou krytku proti zalomení zobáčku. Kabel má provedení UTP

    PC5U-2
    40 Kč 

    bez DPH

    48 Kč 

    s DPH

    Patch kabely značky Conexpro spojují kvalitu a spolehlivost. Na rozdíl od běžných kabelů mají Conexpro patch kabely kvalitní a elegantní gumovou ochrannou krytku proti zalomení zobáčku. Kabel má provedení UTP

    PC5U-1Y
    28 Kč 

    bez DPH

    33 Kč 

    s DPH

    Patch kabely značky Conexpro spojují kvalitu a spolehlivost. Na rozdíl od běžných kabelů mají Conexpro patch kabely kvalitní a elegantní gumovou ochrannou krytku proti zalomení zobáčku. Kabel má provedení UTP

    PC5U-1G
    28 Kč 

    bez DPH

    33 Kč 

    s DPH