0
Košík je prázdný

TP-Link MC100CM Multimode konvertor, 10/100Mbps, 2x SC, 2km

 

Záruka 5 let

Výrobce
Kód

10120064

Part No.

MC100CM

Dostupnost
Vaše cena bez DPH
724 Kč
Recyklační poplatek
1.70 Kč , DPH:  21%  (Síťové aktivní i pasivní prvky všechny routery, ro)
Vaše cena  s RP*
726 Kč
DPH
21%
Vaše cena s DPH
878 Kč
Záruka
5 let
Objednat

    Popis produktu

    Popis produktu:

    MC100CM je média konvertor určený k převodu médií z optického vedení 100BASE-FX na metalické vedení 100Base-TX a naopak. Média konvertor MC100CM, který byl navržen podle standardů IEEE 802.3u 10/100Base-TX a 100Base-FX, je určen pro použití s multimode optickým kabelem s konektorem typu SC. Média konvertor MC100CM podporuje specifikaci dlouhovlnného laseru (LX) při maximální rychlosti přeposílání paketů. Využívá vlnovou délku 1 310 nm u příjmu i odesílání dat.

    Mezi další funkce tohoto modulu patří možnost použití jako samostatného zařízení (nevyžaduje žádné šasi) nebo se šasi TP-LINK 19, automatická detekce MDI/MDI-X pro port TX, automatické vyjednávání duplexního režimu na portu TX a stavové LED kontrolky na čelním panelu. Zařízení MC100CM podporuje přenos dat pomocí multirežimového optického kabelu na vzdálenost až 2 km.

    Přílohy

    Přílohy:

    Produkt manažer:

    Radomír Synek,  +420 777 103 488,  radek@axilogi.com

    Optika

    Pro typ kabelu Multi Mode
    Přenosová rychlost 100 Mbps
    Vlnová délka - Tx/Rx [nm] 1310
    Dosah [km] 2

    Konektory a rozhraní

    Optické konektory (2) SC
    Rychlost LAN (1) 10/100Mbps

    Napájení

    Typ napájení DC konektor
    Max. spotřeba energie [W] 2,5
    Napájení přes konektor/svorkovnici 9V / 0,6A

    Fyzické charakteristiky

    Provozní teplota [°C] 0 až 40
    Hloubka [mm] 95
    Šířka [mm] 73
    Výška [mm] 27

    Poslat info

    Dotaz k tomuto produktu

    Váš e-mail
    Dotaz
    Stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA

    Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?

    Váš e-mail
    Cena bez DPH
    Cena s DPH
    WWW
    Komentář
    Mám o tento produkt zájem
    Stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA

    Zaslat informaci o produktu známému

    Váš e-mail
    Zaslat na e-mail
    Komentář
    Stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA

    Nalezli jste chybu?

    Popis závady
    Váš e-mail
    Stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA

    Související produkty

    Patch kabely značky Conexpro spojují kvalitu a spolehlivost. Na rozdíl od běžných kabelů mají Conexpro patch kabely kvalitní a elegantní gumovou ochrannou krytku proti zalomení zobáčku. Kabel má provedení UTP

    PC5U-2
    40 Kč 

    bez DPH

    48 Kč 

    s DPH

    Patch kabely značky Conexpro spojují kvalitu a spolehlivost. Na rozdíl od běžných kabelů mají Conexpro patch kabely kvalitní a elegantní gumovou ochrannou krytku proti zalomení zobáčku. Kabel má provedení UTP

    PC5U-1Y
    28 Kč 

    bez DPH

    33 Kč 

    s DPH

    Patch kabely značky Conexpro spojují kvalitu a spolehlivost. Na rozdíl od běžných kabelů mají Conexpro patch kabely kvalitní a elegantní gumovou ochrannou krytku proti zalomení zobáčku. Kabel má provedení UTP

    PC5U-1G
    28 Kč 

    bez DPH

    33 Kč 

    s DPH