0
Košík je prázdný

TP-Link 1G SFP optický modul SM321B, WDM, SM, 1310nm, 1x LC konektor, 10km

 

Záruka 5 let

Výrobce
Kód

10120083

Part No.

TL-SM321B

Dostupnost
Vaše cena bez DPH
449 Kč
Recyklační poplatek
1.70 Kč , DPH:  21%  (Síťové aktivní i pasivní prvky všechny routery, ro)
Vaše cena  s RP*
451 Kč
DPH
21%
Vaše cena s DPH
545 Kč
Záruka
5 let
Objednat

    Popis produktu

    Popis produktu:

    TP-LINK TL-SM321B podporuje nejnovější standard 1000Base-BX pro přenos přes jedno vlákno optického vedení, kdy jedna různá vlnová délka prochází oběma směry. Pomocí směrovačů, přepínačů, média konvertorů TP-LINK můžete prodloužit dosah sítě až na 10 km při zajištění vysoké rychlosti a stability.

    Upozornění

    WDM moduly je nutné používat v páru, tj A a B - protikus naleznete v souvisejících produktech.

    Přílohy

    Přílohy:

    Produkt manažer:

    Radomír Synek,  +420 777 103 488,  radek@axilogi.com

    Optika

    Formát SFP
    Pro typ kabelu Single Mode
    Přenosová rychlost 1 Gbps
    Vlnová délka - Tx/Rx [nm] 1310 / 1550
    Dosah [km] 10
    Typ přenosu WDM

    Konektory a rozhraní

    Optické konektory (1) LC

    Fyzické charakteristiky

    Provozní teplota [°C] 0 až 70

    Obecné

    Kompatibilita SFP Univerzální

    Zařazení produktu

    Poslat info

    Dotaz k tomuto produktu

    Váš e-mail
    Dotaz
    Stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA

    Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?

    Váš e-mail
    Cena bez DPH
    Cena s DPH
    WWW
    Komentář
    Mám o tento produkt zájem
    Stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA

    Zaslat informaci o produktu známému

    Váš e-mail
    Zaslat na e-mail
    Komentář
    Stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA

    Nalezli jste chybu?

    Popis závady
    Váš e-mail
    Stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA