Felicity baterie LUX-E-48100LG03, 5.12 kWh, LV
Výrobce
Kód
Part No.
LUX-E-48100LG03
    Podrobnosti o produktu
    Podrobnosti o produktu:
    Přílohy
    Produkt manažer:
    Eliška Schneiderová,  +420601008383,  eliska@axilogi.com
    Informace o výrobci
    Felicity
    Axilogi s.r.o., Daimlerova 1161/6, 30100 Plzeň, CZ, sales@axilogi.com
    Konektory a rozhraní
    Komunikační rozhraní RS-485, CAN
    Napájení
    Kapacita baterie [Ah] 100
    Max. paralelních modulů/stacků 15
    Kapacita baterie [kWh] 5,12
    Výstupní napětí [V] 51,2
    Bateriový systém Nízkonapěťový
    Max. nabíjecí a vybíjecí proud [A] 100
    Hloubka vybití (DoD) [%] 95
    Fyzické charakteristiky
    Druh baterie LiFePO4
    Stupeň krytí IP21
    Provedení Na zeď, Stojanové
    Použití Vnitřní
    Provozní teplota [°C] 0 až 55
    Hmotnost [kg] 55
    Hloubka [mm] 209
    Šířka [mm] 425
    Výška [mm] 775
    Poslat info
    Dotaz k tomuto produktu
    Váš e-mail
    Dotaz
    Stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA
    Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?
    Váš e-mail
    Cena bez DPH
    Cena s DPH
    WWW
    Komentář
    Mám o tento produkt zájem
    Zaslat informaci o produktu známému
    Zaslat na e-mail
    Komentář
    Nalezli jste chybu?
    Popis závady
    Související produkty
    Bateriový box slouží pro paralelní propojení 5 baterií a 1 měniče v napěťové hladině 48 V DC. Box je vybaven pojistkami 100 A pro jednotlivé baterie a 250 A pro výstup k měniči. Výstup je osazen odpojovačem.
    BB5.1
    bez DPH
    s DPH
    Bateriový box slouží pro paralelní propojení 2 baterií a 1 měniče v napěťové hladině 48 V DC. Box je vybaven pojistkami 100 A pro jednotlivé baterie a 250 A pro výstup k měniči. Výstup je osazen odpojovačem.