MikroTik MT48-480095-11DG, napájecí adaptér 48V 0.95A, 45.6W, GPEN
Výrobce
Kód
Part No.
MT48-480095-11DG
Vaše cena bez DPH
Recyklační poplatek
Vaše cena  s RP*
DPH
21%
Vaše cena s DPH
Záruka
24 měsíců
Objednat
    Podrobnosti o produktu
    Podrobnosti o produktu:
    Napájecí adaptér s přímou instalací do zásuvky s výstupním napětím 48 V DC, maximálním proudem 0.95 A, celkovým výstupním výkonem 45.6 W a konektorem 5.5/2.1 mm. Zdroj je součástí konceptu GPEN konceptu MikroTik, který poskytuje všechny výhody GPON.
    Přílohy
    Přílohy:
    Produkt manažer:
    Radomír Synek,  +420777103488,  radek@axilogi.com
    Informace o výrobci
    MikroTik
    Mikrotikls SIA, Unijas iela 2, LV-1039 Riga, Latvia, support@mikrotik.com
    Napájení
    Výkon [W] 45
    Výstupní napětí [V] 48
    Výstupní proud [A] 0,95
    Fyzické charakteristiky
    Konstrukce zdroje Přímo do zásuvky
    Výstupní konektor [mm] 5.5 / 2.1
    Poslat info
    Dotaz k tomuto produktu
    Váš e-mail
    Dotaz
    Stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA
    Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?
    Váš e-mail
    Cena bez DPH
    Cena s DPH
    WWW
    Komentář
    Mám o tento produkt zájem
    Zaslat informaci o produktu známému
    Zaslat na e-mail
    Komentář
    Nalezli jste chybu?
    Popis závady
    Související produkty
    DC napájecí konektor typu male s rozměry 2.1 x 5.5 mm slouží k napájení zařízení jako jsou LED pásky, adaptéry, měniče napětí, apod., která jsou opatřena shodnou DC zásuvkou. Díky svorkovnici odpadá nutnost