MikroTik G1382-0350WNA Hot Swap DC/DC napájecí zdroj pro CRS804 DDQ, 350W
Výrobce
Kód
Part No.
G1382-0350WNA
Dostupnost
Vaše cena bez DPH
Recyklační poplatek
Vaše cena  s RP*
DPH
21%
Vaše cena s DPH
Záruka
24 měsíců
Objednat
    Podrobnosti o produktu
    Podrobnosti o produktu:
    Hot-swap napájecí modul umožňuje napájení CRS804 DDQ přímo z -48V DC infrastruktury, ideální pro telekomunikační prostředí a vzdálené lokality. S výkonem 350W a maximálním proudem 27,5 A poskytuje stabilní energii pro kritické nasazení. Modul lze vyměnit nebo instalovat za běhu zařízení, čímž zajišťuje redundanci a vysokou provozní flexibilitu v prostředích, kde je DC napájení preferováno nebo vyžadováno.
    Klíčové vlastnosti
    • DC vstup 39–75V pro napájení z -48V infrastruktury
    • Výstupní výkon 350W s maximálním proudem 27,5 A (při 12 V DC)
    • Hot-swap výměna bez nutnosti vypnutí zařízení
    • Podpora +5Vsb, 4A pro standby napájení
    • Kompaktní rozměry 40 × 51 × 220 mm
    Přílohy
    Přílohy:
    Produkt manažer:
    Radomír Synek,  +420777103488,  radek@axilogi.com
    Informace o výrobci
    MikroTik
    Mikrotikls SIA, Unijas iela 2, LV-1039 Riga, Latvia, support@mikrotik.com
    Napájení
    Vstupní napětí [V] 39 .. 75V DC