0
Košík je prázdný

MikroTik Cloud Router Switch CRS518-16XS-2XQ-RM

Výrobce
Kód

10160521

Part No.

CRS518-16XS-2XQ-RM

Dostupnost
Vaše cena bez DPH
29 090 Kč
Recyklační poplatek
1.70 Kč , DPH:  21%  (Síťové aktivní i pasivní prvky všechny routery, ro)
Vaše cena  s RP*
29 092 Kč
DPH
21%
Vaše cena s DPH
35 201 Kč
Záruka
24 měsíců
Objednat

    Popis produktu

    Popis produktu:

    MikroTik Cloud Router Switch CRS518-16XS-2XQ-RM je výbavou nadupaný páteřní switch pro vaši síť a je vybaven 2× QSFP28 (100 Gbps), 16× SFP28 (1/10/25 Gbps), jedním 10/100Mbps metalickým portem určený pouze pro management, konzolovým RJ45 portem, dvěmi Hot-Swap napájecími moduly a čtyřmi Hot-Swap ventilátory. Switch tak poskytuje celkovou propustnost 600 Gbps, přepínací kapacitu 1.2 Tbps, přeposílání až 600 Mpps u většiny běžných paketů a díky Marvell Prestera Aldrin2 switch chipu i L3 Hardware Offloading. Pokud pracujete s velkým objemem dat, například jako poskytovatel internetu nebo správce datového centra, pak je tento switch perfektní upgrade pro vaši síť.

    Redundantní napájení

    CRS518-16XS-2XQ-RM má dva Hot-Swap napájecí moduly s možností redudance. V případě selhání napájení na primárním zdroji může funkci zastoupí zdroj druhý, který je v tu chvíli již připraven. Výpadek jednoho zdroje tedy neohrozí chod vaší sítě.

    CRS518-16XS-2XQ-RM

    Obsah balení

    • Zařízení
    • (2) napájecí kabel
    • Úchyty do 19" racku
    Přílohy

    Přílohy:

    Produkt manažer:

    Radomír Synek,  +420 777 103 488,  radek@axilogi.com

    Konektory a rozhraní

    Rychlost LAN (1) 10/100Mbps
    Gigabit LAN Ano
    Optické rozhraní (16) 1G/10G/25Gbps + (2) 100Gbps
    Sériový port RJ45
    USB Ano

    Napájení

    Typ napájení Ze sítě (230V)
    Redundantní napájení Ano
    Max. spotřeba energie [W] 45
    Napájení přes konektor/svorkovnici 230V AC

    Fyzické charakteristiky

    Provedení Rackmount
    Počet "U" pozic 1
    Ventilátory (4) 40 x 40 mm
    Šasi Kovové
    Tlačítka Reset
    Provozní teplota [°C] -40 až 70
    Hloubka [mm] 265
    Šířka [mm] 443
    Výška [mm] 45

    Hardware

    CPU QCA9531
    Frekvence CPU [MHz] 650
    Počet CPU jader 1
    Interní uložiště [MB] 16
    RAM [MB] 64

    Obecné

    Rychlost předávání paketů [Mpps] 600
    Rychlost přepínání [Gbps] 1200

    Software

    Management Webové rozhraní, Winbox, SSH, Telnet
    Funkce VLAN, QoS, DHCP snooping, L3
    Operační systém RouterOS - L5
    Výchozí IP adresa 192.168.88.1
    Výchozí jméno a heslo admin / -

    Poslat info

    Dotaz k tomuto produktu

    Váš e-mail
    Dotaz
    Stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA

    Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?

    Váš e-mail
    Cena bez DPH
    Cena s DPH
    WWW
    Komentář
    Mám o tento produkt zájem
    Stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA

    Zaslat informaci o produktu známému

    Váš e-mail
    Zaslat na e-mail
    Komentář
    Stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA

    Nalezli jste chybu?

    Popis závady
    Váš e-mail
    Stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA

    Související produkty

    Perfektní nákladově a energeticky efektivní řešení pro rozšíření vašich CRS504, CRS518, CRS510 nebo jiných zařízení se 100G (QSFP28) či 40G (QSFP+) porty. Adaptér od MikroTiku umožňuje použití modulů s

    XQ+CM0000-XS+
    1 172 Kč 

    bez DPH

    1 418 Kč 

    s DPH

    XQ+31LC02D je Singlemode QSFP28 modul s maximální propustností 100 Gbps, 4 kanály, vlnovými délkami 1271nm, 1291nm, 1311nm, 1331nm a dvěma LC konektory pro spojení až na vzdálenost 2 km . Modul je

    XQ+31LC02D
    4 161 Kč 

    bez DPH

    5 034 Kč 

    s DPH

    XQ+85MP01D je Multimode QSFP28 modul s maximální propustností 100 Gbps, 4 kanály po 25 Gbps, jedním 12-vláknovým MPO konektorem pro spojení až na vzdálenost 100 m . Modul je kompatibilní se všemi aktivními

    XQ+85MP01D
    1 614 Kč 

    bez DPH

    1 953 Kč 

    s DPH

    Profesionální a nepostradatelná montážní sada je klíčová pro přichycení zařízení nebo pasivního prvku do datového 19" nebo 10" rozvaděče. Tato sada je vhodná pro jednoduchou, bezpečnou a stabilní instalaci.

    RMK4
    27 Kč 

    bez DPH

    32 Kč 

    s DPH