MikroTik Cloud Router Switch CRS326-24G-2S+RM
Výrobce
Kód
Part No.
CRS326-24G-2S+RM
Vaše cena bez DPH
Recyklační poplatek
Vaše cena  s RP*
DPH
21%
Vaše cena s DPH
Záruka
24 měsíců
Objednat
Máte na výběr 2 varianty - porovnat vše
Rackmount
CRS326-24G-2S+RM
Desktop
CRS326-24G-2S+IN
    Podrobnosti o produktu
    Podrobnosti o produktu:
    Co se konektorové výbavy týče, switch disponuje 24 GLAN porty (10/100/1000) s podporou pasivního PoE na prvním portu, dvojicí SFP/SFP+ portů podporujících jak 1.25Gbps tak 10G moduly, RJ45 sériovým portem a napájecím konektorem na zadní straně, s variabilním napájením 9 až 30 V DC.
    Obsah balení
    • Zařízení
    • Napájecí adaptér 24 V / 1.2 A
    • Úchyty do racku
    Přílohy
    Přílohy:
    Produkt manažer:
    Radomír Synek,  +420777103488,  radek@axilogi.com
    Informace o výrobci
    MikroTik
    Mikrotikls SIA, Unijas iela 2, LV-1039 Riga, Latvia, support@mikrotik.com
    Konektory a rozhraní
    Rychlost LAN (24) 10/100/1000Mbps
    Optické rozhraní (2) 1G/10Gbps
    Sériový port RJ45
    Napájení
    Typ napájení PoE, DC konektor
    Typy PoE PoE-In (pouze)
    Max. spotřeba energie [W] 24
    Napájení přes konektor/svorkovnici 10 .. 30V DC
    Napájení přes PoE 10 .. 30V DC
    Fyzické charakteristiky
    Provedení Rackmount
    Použití Vnitřní
    Počet "U" pozic 1
    Ventilátory Bez ventilátoru
    Šasi Kovové
    Tlačítka Reset
    Provozní teplota [°C] -40 až 60
    Hloubka [mm] 144
    Šířka [mm] 440
    Výška [mm] 44
    Hardware
    CPU 98DX3236A1
    Frekvence CPU [MHz] 800
    Počet CPU jader 1
    Interní uložiště 16 MB
    Velikost RAM 512 MB
    Software
    Podporované VPN WireGuard, ZeroTier, GRE, PPTP, L2TP, IPSec, OpenVPN
    Management Webové rozhraní, Winbox, SSH, Telnet
    Funkce VLAN, QoS, DHCP snooping, L3
    Operační systém SwitchOS, RouterOS - Level 5
    Výchozí IP adresa 192.168.88.1
    Výchozí jméno a heslo admin / -
    Poslat info
    Dotaz k tomuto produktu
    Váš e-mail
    Dotaz
    Stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA
    Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?
    Váš e-mail
    Cena bez DPH
    Cena s DPH
    WWW
    Komentář
    Mám o tento produkt zájem
    Zaslat informaci o produktu známému
    Zaslat na e-mail
    Komentář
    Nalezli jste chybu?
    Popis závady
    Související produkty
    Profesionální a nepostradatelná montážní sada je klíčová pro přichycení zařízení nebo pasivního prvku do datového 19" nebo 10" rozvaděče. Tato sada je vhodná pro jednoduchou, bezpečnou a stabilní instalaci.