MEAN WELL NDR-120-12 Průmyslový zdroj na DIN lištu, 120W, 12V
Výrobce
Kód
Part No.
NDR-120-12
Dostupnost
Vaše cena bez DPH
Recyklační poplatek
Vaše cena  s RP*
DPH
21%
Vaše cena s DPH
Záruka
24 měsíců
Objednat
    Podrobnosti o produktu
    Podrobnosti o produktu:
    Zdroje řady NDR-120 jsou průmyslové zdroje na DIN lištu s kovovým šasím. Tento model poskytuje stejnosměrné výstupní napětí 12 V s možností regulace v rozmezí 12 až 14 V, maximálním proudem 10 A a výkonem 120 W. Montuje se na DIN lištu, kde zabere 40 mm na šířku. Zdroj je připraven na široké rozpětí vstupního napětí 90 až 264 V AC a splňuje evropskou normu EN 61000-3-2.
    Přílohy
    Přílohy:
    Produkt manažer:
    Sales Department,  +420601008383,  sales@axilogi.cz
    Informace o výrobci
    Mean Well
    MEAN WELL EUROPE N.V., Langs de Werf 8, 1185 XT Amstelveen, Nizozemsko, info@meanwell.com
    Napájení
    Vstupní napětí [V] 230V AC
    Výkon [W] 120
    Výstupní napětí [V] 12
    Výstupní proud [A] 10
    Účinnost [%] 86
    Fyzické charakteristiky
    Konstrukce zdroje Na DIN lištu
    Ventilátory Bez ventilátoru
    Vstup a výstup napájení Svorkovnice
    Provozní teplota [°C] -20 až 70
    Hmotnost [g] 600
    Hloubka [mm] 114
    Šířka [mm] 40
    Výška [mm] 125
    Poslat info
    Dotaz k tomuto produktu
    Váš e-mail
    Dotaz
    Stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA
    Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?
    Váš e-mail
    Cena bez DPH
    Cena s DPH
    WWW
    Komentář
    Mám o tento produkt zájem
    Zaslat informaci o produktu známému
    Zaslat na e-mail
    Komentář
    Nalezli jste chybu?
    Popis závady
    Související produkty
    DC-1F
    bez DPH
    s DPH
    DC-1M
    bez DPH
    s DPH
    DC napájecí konektor typu male s rozměry 2.1 x 5.5 mm slouží k napájení zařízení jako jsou LED pásky, adaptéry, měniče napětí, apod., která jsou opatřena shodnou DC zásuvkou. Díky svorkovnici odpadá nutnost